دوره 0 تا 100 مدل سازی تا رندر در سینمافوردی

با یادگیری صفر تا صد انجام یک پروژه، با چالش های تولید و انجام پروژه به صورت حرفه ای آشنا میشی
تو دوره صفر تا صد مدلسازی تا رندر در سینمافوردی چه خبره؟

اطلاعات دوره اطلاعات کلی

اطلاعات دوره
0 تا 100 مدلسازی تا رندر در سیفوردی؟

دوره های مقدماتی زیادی برای سینمافوردی وجود داره که میشه به کلیت نرم افزار مسلط شد، اما اغلب دوستداران این ابزار قدرتمند به دنبال دوره های تخصصی و پیشرفته هستن. دوره ای که بعد از آشنایی و تسلط اولیه بر کلیت سینمافوردی بتونن مهارت تولید صفر تا صد یه اثر حرفه ای رو داشته باشن. این دوره دقیقا با همین هدف طراحی شده، اگر شما هم آموزش های مقدماتی رو گذروندی و مدت هاس به دنبال یه دوره ی تخصصی و جامع در حوزه ی مدلسازی و رندر در سینمافوردی هستی، این دوره کاملا مناسب شماست.
تو این دوره همراه مدرس با تجربه، صادق لطفی زاده، یه پروژه ی کامل رو از صفر مدلسازی می کنی، در موتور قدرتمند V-ray رندر می گیری و مثل یه هنرمند حرفه ای، خروجی کار رو در افترافکت اصلاح نهایی و آماده ی انتشار می کنی. این دوره دقیقا مثل یه سکوی پرش از فضای یادگیری نرم افزار به جهان تولید اثر حرفه ایه، البته اگر علاقه و پشتکار لازم رو داشته باشی.

مخاطبین دوره

برای شرکت تو این دوره، لازمه که آموزش های مقدماتی سینمافوردی رو پشت سر گذاشته باشی و به کلیات این ابزار قدرتمند آشنا باشی. اگر علاقه مند به تخصص مدلسازی هستی و یا محو جذابیت رندرهای رئال میشی و عطش یادگیری موتور رندرهای قوی شما رو به سمت خودش کشونده، دقیقا این دوره مناسب شماست. به طور کلی اگر علاقه داری از کسی که فقط سینمافوردی رو بلده به هنرمندی تبدیل بشی که میتونه کارهای حرفه ای تولید کنی، شما مخاطب محتوای این دوره هستی.

پایان دوره

به عنوان مهمترین دستاورد، شما دیگه یه کاربر عادی سینمافوردی نیستی، شما یه متخصص در مدلسازی، رندر با V_ray و اصلاح در افترافکت هستی، که در مقابلتون مسیر بی پایان تولید اثر حرفه ای قرار گرفته. دیگه بدون نگرانی از کمبود دانش نرم افزاری کافی، می تونی هر مدلسازی رو شروع کنی و دغدغه رندر با موتور های ضعیف داخلی نرم افزار هم نداری، چرا که حالا میتونی با V-ray 5.0 رندرهای فوق العاده جذاب و واقع گرایانه داشته باشی و نکته ی مهم اینکه به جمع حرفه ای هایی که می تونن مرحله ی پس تولید کار رو هم انجام بدن وارد میشی، یعنی دیگه یه رندر خام تحویل نمیدی و با اجرای اصلاحات رنگ، نور و اضافه کردن جزئیات اثرت رو از سطح خوب به بی نظیر ارتقاء میدی.

مدرک معتبر دو زبانه دانشگاه تهران

اگر جزو هنرجوهایی باشی که تمام تمرینات و به ویژه پروژه پایانی رو با موفقیت انجام بدی یه مدرک معتبر دو زبانه از پژوهشکده ی دانشگاه تهران می گیری، کسب این مدرک میتونه یه ویژگی و امتیاز خاص و ویژه برای رزومه ی کتبی شما باشه تا به کارفرماهای مختلف ارائه بدی و به همین دلیل اصلا قرار نیست کسب این مدرک کار آسونی باشه و اگر علاقه مند به داشتنش باشی باید وقت و تلاش زیادی براش صرف کنی، البته فراموش نکنی که مهمترین مولفه پرتفولیو قوی و حرفه ای و داشتن نمونه کارهای حرفه ای و اصولی هست.

چجوری با منتور ارتباط دارم؟
تو هر فصل می تونی سوالات نرم افزاری و تخصصیت رو از منتورها بپرسی.

البته تیم پشتیبانیآکادمی رویاد همیشه در کنارته تا هرجایی که تو این فرایند به مشکل خوردی سریعا پیگیری کنه. پس اصلا نگران نباش!

برای ارتباط با پشتیبانی میتونی با شماره 42887109 - 021 تماس بگیری یا در سایت تیکت بذاری.
بیشتر  
کمتر  
اطلاعات دوره
سطح متوسط
تعداد فصول 11 فصل
تعداد جلسات 85 جلسه
پشتیبانی استاد و منتور
تاریخ عرضه ثبت نام امکان پذیر است
تعداد بازدید 6956 نفر
درباره استاد
پیش نیاز دوره

علاقه به موشن گرافیک و دنیای سه بعدی


کار پایانی هنرجوی این دوره ( حافظ آبرومندی )

ویژگی های خاص دوره

آموزش دادن یه نرم افزار کار سختی نیست و شاید خیلی ها بتونن انجامش بدن، ولی آموزشی که بتونه مهارت های لازم و اساسی مورد نیاز برای ورود به بازارکار رو داشته باشه هرجایی گیر نمیاد. چرا هرجایی گیر نمیاد؟

خیلی از مدرس ها صرفا تجربه ی تدریس دارن و اتفاقا خیلی هم مدرس های خوبی هستن و مطالب رو به خوبی منتقل میکنن اما تجربه ای تو تولید ندارن و فقط به نرم افزار مسلط هستن، اما تمام مدرس های سامانه آنلاین رویاد، از فعالان با تجربه ای هستن که تو پروژه های حرفه ای داخلی و خارجی حضور داشتن و رزومه ی پرباری دارن که تو صفحه ی هر استاد جداگانه بارگذاری شده و می تونید ببینید.

مزیت اصلی اینکه مدرس رزومه ی قوی در تولید داشته باشه اینه که:

اولا از نرم افزار فقط اون چیزی رو یاد میگیری که تو تولید بهش نیاز داری و اینجوری مجبور نیستی کلیییی وقت برای یادگرفتن همه ی قسمت های کاربردی و غیرکاربردی بگذاری. تو زمان کمتر دقیقا اون چیزی رو که لازم داری یاد میگیری.

دوما مسیر درستی رو در یادگیری طی میکنی که باعث میشه سرعت و دقتت در زمان تولید یه پروژه خیلی بالاتر بره. چرا که مدرس به خاطر تجربه ای که داره راه ها و مسیر های اشتباه و غلط که در انجام پروژه باعث ایجاد مشکل میشه رو میدونه و به تو منتقل می کنه تا بتونی تصمیم درستی بگیری.

سوما ورود به بازارکار مهارت های خیلی بیشتری از فقط کار با نرم افزار نیاز داره، مهارت هایی مثل تحلیل و آنالیز رفرنس، مراحل ایده یابی و روش های رسیدن به ایده های خلاقانه، دانش هنری و شناخت مولفه های مهم برای اثر گذاری روی مخاطب و ... و مدرسی می تونه به همه ی این ها مسلط باشه که رزومه ی موفقی در تولید داشته باشه.

چهارما تولید چالش های جدی داره که فقط با تجربه میشه اون ها رو شناخت. دقیقا مثل تفاوت درسی که تو دانشگاه می خونن و چیزی که تو کارخونه بهش نیازه. اگر بدون هیچ پیش زمینه ای از این چالش ها وارد فضای تولید بشی باید مدت ها خودت سعی و خطا کنی و با کارفرما ها کلنجار بری، تا بتونی این چالش ها رو رفع کنی. اما اگر در همون دوران آموزش به واسطه تجربه ی مدرس با خیلی از این چالش ها آشنا بشی و براش آماده باشی قطعا زمانی که وارد بازار کار بشی از بقیه جلوتری.


نمونه تمرین هنرجوی این دوره ( هومن معاونی )
چه ابزار و وسایلی لازم دارم؟

همونطور که گفتیم به عنوان پیش نیاز شما باید آموزش های مقدماتی سینمافوردی رو دیده باشین و با کلیات ابزارها، بخش ها و منطق عمومی نرم افزار آشنا باشین.

اما برای ابزار سخت افزاری، بهتره که پردازنده ی مرکزی تون نسل 5 و بالاتر باشه، حداقل 12 گیگ رم داشته باشین و اگر پردازنده ی گرافیکی هم داشته باشین که تو رندر به کمکتون بیاد خیلی خوبه و تو زمان کلی صرفه جویی میشه.


نمونه مدلسازی هنرجوی این دوره ( امیر حیدری )

چرا رویاد؟

آموزشگاه های آنلاین و غیرحضوری تو حوزه گرافیک و انیمیشن سالهاست که در دنیا مشغول فعالیتن و سابقه ی طولانی دارن و مدارسی مثل منتور و یودمی که جزو مدارس تراز اول جهان هستن هم از دوره های غیرحضوری استفاده می کنن. پاندمی کرونا باعث شد همه ی فعالیت های آموزشی به اجبار به سمت مجازی و غیرحضوری بودن برن و حالا دیگه همه ی مخاطبین به مزیت های این مدل آگاه هستن.

اما در کنار همه ی مزیت ها، اگر یکسری از نکات رعایت نشه، دوره های غیرحضوری میتونن کاملا بی اثر و بی فایده باشن.

تو سامانه آنلاین رویاد، هم تجربه ی دوره های حضوری رو داشتیم و هم تجربه ی انواع دوره های غیرحضوری و بعد از اینکه بازخورد های روش های مختلف رو جمع آوری و بررسی کردیم، روش و پلتفرم اختصاصی سامانه آنلاین رویاد رو بعد از چندین ماه کار، رو نمایی کردیم.

مهم ترین ویژگی های این روش چیا هستن؟


1. اولویت با کسب مهارت

اصلی ترین تمرکز در طراحی پلتفرم آموزشی رویاد، روی کسب مهارت بوده.به همین دلیل سعی کردیم تمام مولفه هایی که یه دوره مهارت آموزی رو از یه دوره حفظ نرم افزار متفاوت میکنه اعمال کنیم. از ارتباط هنرجوها با هم و رشد گروهی و شبکه سازی تا اهمیت ویژه تمرینات در مسیر پیشرفت هنرجوها و البته درنظر گرفتن محرک های آموزشی که هنرجوها رو تو حفظ روحیه و پشتکارشون برای تلاش کمک کنه.


2. حذف دغدغه ی زمان و مکان

یکی از اصلی ترین دغدغه های هنرجویان دوره های مختلف این بود که برنامه ی کلاس با کارهای دیگه شون تداخل داشت و یا اینکه تا زمان شروع جلسه ی بعد فرصت برای تمرین کافی و تسلط به موضوع قبل رو نداشتن و همین باعث عقب افتادن از کلاس و به مرور بی انگیزگی و رها کردن کلاس می شد. اما تو سامانه آنلاین رویاد تمام این دغدغه ها رفع شده و بدون هیچ استرسی هر ساعت از شبانه روز هنرجو می تونه محتوای آموزشی رو ببینه، برای استادش سوال بفرسته، هر چقدر که لازمه برای تمرین وقت بذاره و زمانی که مطمئن شد به اون سرفصل مسلط شده وارد بخش بعد بشه.


3. اگه تمرین نمی کنی این دوره بدردت نمی خوره

این جمله یکی از اصلی ترین مولفه های پلتفرم آموزشی رویاده، هیچ کس تا حالا فقط با دیدن ویدئو آموزشی مهارتی کسب نکرده، یا با دانلود و آرشیو کردن دوره ها، به همین دلیل تمرینات جزو سفت و سخت ترین بخش های دوره های رویاد هستن و حتی مدرک معتبری که از دانشگاه تهران در پایان داده میشه به شرط انجام تمرین ها هست. موضوع و عنوان هر تمرین به طور مداوم چک میشه و برای بهتر شدن بروز رسانی میشه و مدرس دوره هم با دقت تمرینات رو بررسی میکنه و ضعف ها و کاستی ها رو برای هنرجو می فرسته. ما با قاطعیت میگیم که این راه، یعنی انجام تمرین و برطرف کردن نقاط ضعف تنها راه پیشرفته.نمونه مدلسازی هنرجوی این دوره ( حافظ آبرومندی )

چه بازار کاری برای یه طراح وجود داره؟


بازارکار اصلی برای یه متخصص سینمافوردی، حوزه ی موشن و پوستر سه بعدی هست. مجموعه ها و استودیو های مختلفی به هنرمندان حوزه ی 3 بعدی برای تولیدات تبلیغاتی، آموزشی و انیمیشنی خودشون نیاز دارن و کافیه پورتفولیو خوبی داشته باشین تا بهتون پیشنهاد همکاری بدن.

درآمد هنرمندان 3بعدی به مراتب بیشتر از عرصه ی 2 بعدیه و محبوبیت و جذابیت آثار این حوزه هم روز به روز داره بیشتر میشه.


نمونه تمرین هنرجوی این دوره ( سجاد شیدایی )
مدرک پایان دوره

تقریبا در تمام حوزه ها و مخصوصا حوزه ی گرافیک و انیمیشن مهم ترین و اصلی ترین ملاکِ یه کارفرما برای انتخاب فرد، رزومه و پرتفولیو اون هست و نه مدرکش اما اگر کارفرما بین دو یا چندین نفر بخواد تصمیم نهایی رو بگیره اون وقته که اعتبار مدارک و گواهی های افراد کاملا تعیین کننده میشه. و خب مشخصه که اعتبار یه مدرک به جایی که اون رو صادر میکنه.
گواهی های پایان دوره در سامانه آنلاین رویاد به دو زبان فارسی و انگلیسی، و از طرف پژوهشکده ی دانشگاه تهران صادر میشه که مهر دانشگاه رو داره و میشه با قاطعیت گفت جایی معتبرتر از دانشگاه تهران نداریم و بدون شک اعتبار این مدرک در کنار یه رزومه و پرتفولیو حرفه ای می تونه نظر هر کارفرمایی رو جلب کنه.

از اینجا می تونی تصویری از یه نمونه گواهی های صادر شده برای هنرجوها رو ببینی.


نمونه مدلسازی هنرجوی این دوره ( هومن معاونی )

دوره 0 تا 100 مدل سازی تا رندر در سینمافوردی سرفصل های دوره

سرفصل های دوره

دوره 0 تا 100 مدل سازی تا رندر در سینمافوردی

نظرات هنرجویان دوره 0 تا 100 مدل سازی تا رندر در سینمافوردی