مدیریت تولید فیلم مستند

مدیریت تولید یکی از مهمترین کارها برای برآورد سرمایه‌گذار و چطوری هزینه کردن اون از ابتدا تا انتهای تولید یه فیلم مستند رو داره.

در این دوره چه خبر است؟

اطلاعات دوره اطلاعات کلی

اطلاعات دوره

مدیریت تولید یکی از مهمترین کارها برای برآورد سرمایه‌گذار و چطوری هزینه کردن اون از ابتدا تا انتهای تولید یه فیلم مستند رو داره و هر اندازه مدیرتولید در سینمای مستند دارای تجربه، دانش، برنامه‌ریزی و مدیریت بهتری باشه توی صرفه‌جویی در هزینه‌های تولید و مدیریت بهتر هزینه های تولید اثر به تهیه‌کننده کمک بزرگی میکنه. پس مدیر تولید علاوه بر اینکه باید در حوزه تخصصی سینما کار بلد باشه و عناصر مختلف تشکیل‌دهنده یه فیلم رو بشناسه باید با اصول و مبانی مدیریت، حسابداری، روانشناسی، رفتار‌شناسی اجتماعی و بودجه‌بندی و اقتصاد کسب‌و‌کار هم آشنا باشه. مدیر تولید در عین حال که نقش فعال و موثری توی تولید یه فیلم‌سینمایی داره خودش جزئی از مجموعه عوامل تعیین‌کننده تولید فیلم هم هست‌.

توی سینمای مستند با توجه به محدودیت همیشگی بودجه و همینطور شرایط متغیر تولید توی زمان‌ها و مکان‌های مختلف نقش مدیر تولید توی مدیریت بودجه خیلی تاثیرگذاره. اما بعضی از مستندسازهای جوون و کم تجربه کمتر توجهی به این موضوع میکنن و در نتیجه ضررهای مادی زیادی متوجه تولید فیلم میشه که گاهی تا نابودی پروژه هم پیش میره.

محسن مرادی یکی از مدیران تولید موفق و پرکار توی حوزه سینمای مستند به استدیو کلاس اومده تا تجربیات ارزشمند و کاربردیش رو از فعالیت در این حوزه با شما به اشتراک بزاره. پس اگه مستندساز هستی و قصد داری شناخت بهتری از این رشته داشته باشی و یا علاقه‌مندی این رشته رو به صورت حرفه‌ای دنبال کنی تماشای این دوره‌ی آموزشی 9 قسمتی با عنوان مدیریت تولید در سینمای مستند رو در استدیو کلاس از دست نده.

مخاطبین دوره

این دوره برای تمام علاقه‌مندان به یادگیری مستندسازی مناسبه. 

پایان دوره


مدرک معتبر دو زبانه دانشگاه تهران


اگر جزو هنرجوهایی باشی که با دقت تمامی جلسات رو مشاهده کنی و بتونی از هر جلسه یه خلاصه کامل بنویسی و این خلاصه ها رو در قالب پروژه پایانی ارائه بدی، یه گواهی کسب مهارت معتبر دو زبانه از پژوهشکده ی دانشگاه تهران می گیری.

برای ارتباط با پشتیبانی میتونی داخل سایت تیکت بدی. اما در صورت نیاز علاوه بر اون روش میشه از  تلفن: 42887109-۰۲۱ در ساعات پاسخ‌گویی: شنبه تا 4شنبه ساعت 10 الی 17 استفاده کنی.
بیشتر  
کمتر  
اطلاعات دوره
سطح مبتدی
تعداد فصول 9 فصل
تعداد جلسات 9 جلسه
تاریخ عرضه 26 مهر 1402
تعداد بازدید 664 نفر
درباره استاد
پیش نیاز دوره

ندارد

مدیریت تولید فیلم مستند سرفصل های دوره

سرفصل های دوره

مدیریت تولید فیلم مستند

نحوه صحیح برآورد هزینه ها در تولید یک فیلم مستند چگونه است؟
برآورد هزینه‌ها در تولید '00:05
چگونه یه مدیر تولید میتونه برنامه ریزی دقیقی برای روند تولید انجام بده؟
برنامه ریزی دقیق برای روند تولید '00:09
چگونه یک مدیر تولید می تواند بحران های مالی و زمانی تولید را مدیریت کند؟
مدیریت بحران‌های مالی و زمانی تولید '00:13