دوره آموزش جلوه‌های بصری یک

به کمک این دوره و در قالب پروژه های عملی اشیاء اضافه رو از قاب حذف کن، یه کروماکی اصولی انجام بده و موکاپ های حرفه‌ای بساز.

اطلاعات دوره اطلاعات کلی

اطلاعات دوره


شده تا حالا یه تیکه از فیلمی رو به خاطر یه شی اضافه تو قاب نتونین استفاده کنین؟ به کمک VFX و نرم افزارهای جلوه های بصری می تونین اون شی رو حذف کنین. البته که دنیای جلوه های بصری خیلی گسترده تر از چیزیه که الان گفتم. اضافه کردن اشیا، تغییر صحنه، خلق کاراکترهای عجیب و یا گاهی آشنا از مهمترین کاربردهای جلوه های بصریه. در واقع وقتی میریم سراغ CG یا همون جلوه های بصری که یا انجام اون کار خیلی کار سخت، پرهزینه، غیر قابل اجرا و گاهی خطرناکه.

در ابتدای راه این حوزه، موفقیت چندانی وجود نداشت، پلان های تصنعی و غیر واقعی باعث میشد تا باورپذیری فیلم ها که مهمترین رکن تعامل با مخاطبانش بود از بین می رفت. اما با پیشرفت هر روزه‌ی نرم افزارهای جلوه های بصری و اومدن هوش مصنوعی، گاهی اوقات شاهد پلان هایی هستیم که نمی دونیم واقعیه یا فیکه.

در این دوره که با عنوان جلوه های بصری یک عرضه شده، در شش قسمت سعی شده تا به صورت کاملا عملی و در حین اجرای پروژه مباحث مهمی چون حذفیات، کروماکی و روتوسکپی مطرح بشه. علاوه بر این قرار نیست فقط فیلم آموزشی ببینین باید تمرین انجام بدین و برای بررسی بفرستین تا از نظر استاد دوره هم استفاده کنین.

پس این فرصتو از دست ندین و همین حالا شروع کنین.

مخاطبین دوره

این روزها جلوه های بصری به مرور بخش ثابت هر پروژه کوتاه یا بلند داستانی یا حتی مستند شده، پس یادگیری این حوزه می تونه برای شما یه امتیاز مثبت باشه، که علاوه بر بازار کار خوبش میتونه شما رو در این زمینه بی نیاز کنه. بنابراین علاوه بر علاقه مندان به این حوزه، به فیلمسازا هم توصیه میشه.

پایان دوره

مدرک معتبر دو زبانه دانشگاه تهران

اگر جزو هنرجوهایی باشی که تمام تمرینات و به ویژه پروژه پایانی رو با موفقیت انجام بدی، یه گواهی کسب مهارت معتبر دو زبانه از پژوهشکده ی دانشگاه تهران می گیری، کسب این مدرک میتونه یه ویژگی و امتیاز خاص و ویژه برای رزومه ی کتبی شما باشه تا به کارفرماهای مختلف ارائه بدین و به همین دلیل اصلا قرار نیست کسب این مدرک کار آسونی باشه و اگر علاقه مند به داشتنش باشی، باید وقت و تلاش زیادی براش صرف کنی، البته فراموش نکن که مهمترین مولفه پرتفولیو قوی و حرفه ای و داشتن نمونه کارهای حرفه ای و اصولی هست.

برای ارتباط با پشتیبانی میتونی داخل سایت تیکت بدی. اما در صورت نیاز علاوه بر اون روش میشه از تلفن: 42887109-۰۲۱ در ساعات پاسخ‌گویی: شنبه تا 4شنبه ساعت 10 الی 17 استفاده کنی.


بیشتر  
کمتر  
اطلاعات دوره
سطح متوسط
تعداد فصول 0 فصل
تعداد جلسات 0 جلسه
پشتیبانی استاد و منتور
تاریخ عرضه به زودی
تعداد بازدید 220 نفر
درباره استاد
پیش نیاز دوره

ندارد