دوره گزارش نویسی برای فیلم

تو این دوره روش هایی برای پیدا کردن ایده در مرحله ایده پردازی و بازنویسی فیلمنامه گفتیم.

تیزر دوره

.

در این دوره چه خبر است؟
در این دوره چه خبر است؟

اطلاعات دوره اطلاعات کلی

اطلاعات دوره

شده تا حالا موقع نوشتن فیلمنامه ندونی از کجا باید شروع کنی؟ ایده خاصی به ذهنت نرسه؟ یا موقع بازنویسی فیلمنامه گیر بیافتی و درگیر کلیشه‌ها بشی؟ موقع کارگردانی چه طور؟ درک درستی از حس بازیگرا نداری؟ نمیدونی چه جوری باید بهشون میزانسن بدی یا دوربین رو دکوپاژ کنی؟ نگران نباش... جای درستی اومدی... تو این دوره بهت یاد میدیم چه جوری میشه به ایده‌های خفن و بکر دست پیدا کرد؛ در واقع این دوره بهت ماهی نمیده بلکه ماهی‌گیری یادت میده. روش‌هایی رو مرور می‌کنیم که می‌تونی از همین امروز مقدمات فیلمنامه‌اتو آماده کنی و یا اینکه برای کارگردانی فیلم‌هات به اندازه کافی ایده جمع کنی، به همین خاطره که دیدن این دوره رو قبل از دیدن دوره فیلمنامه نویسی و کارگردانی توصیه می کنیم. این دوره با بقیه دوره‌ها فرق می‌کنه. چرا اینو میگم؟

چون علاوه بر اینکه تو این دوره کلی مطلب مهم و کاربردی یاد می‌گیری، نمونه‌هایی از مهم‌ترین گزارش‌ها رو هم مرور می‌کنی. این دوره یه جوری ساخته شده که انگاری داری یه فیلم ترسناک-فانتزی می‌بینی.
پس این فرصتو از دست نده و همین حالا شروع کن.

مخاطبین دوره

همه تازه‌کارا و حرفه‌ای‌ها تو فیلمنامه‌نویسی و کارگردانی این مباحث لازم شون میشه. 

پایان دوره

یکی از مهمترین چیزایی که هنرجوها با انجام دادن تمرینای هر قسمت به دست میارن، عمیق شدن در موضوع و جا افتادن مطلبه.  پیدا کردن ایده چیزی نیست که با گذروندن یه دوره خشک و خالی بدست بیاد و نیاز به تمرین و تلاش داره که این دوره این خاصیت اضافه رو هم داره و علاوه بر اون می تونی از نظرات استاد دوره هم استفاده کنی و اگه سوالی برات پیش بیاد ازش راهنمایی بگیری.

مدرک معتبر دو زبانه دانشگاه تهران

اگر جزو هنرجوهایی باشی که تمام تمرین‌ها رو با موفقیت انجام بدی یه مدرک معتبر دو زبانه از پژوهشکده‌ی دانشگاه تهران می‌گیری، کسب این مدرک می‌تونه یه ویژگی و امتیاز خاص و ویژه برای رزومه‌ی کتبی شما باشه تا به کارفرماهای مختلف ارائه بدی و به همین دلیل اصلا قرار نیست کسب این مدرک کار آسونی باشه و اگر علاقه‌مند به داشتنش باشی باید وقت و تلاش زیادی براش صرف کنی.

چجوری با استاد ارتباط دارم؟
تو هر فصل می تونی سوالات نرم افزاری و تخصصیت رو از اساتید یا منتورها بپرسی.

البته تیم پشتیبانی آکادمی رویاد همیشه در کنارته تا هرجایی که تو این فرایند به مشکل خوردی سریعا پیگیری کنه. پس اصلا نگران نباش!

برای ارتباط با پشتیبانی میتونی با شماره 42887109 - 021 تماس بگیری یا در سایت تیکت بذاری.
بیشتر  
کمتر  
اطلاعات دوره
سطح مبتدی
تعداد فصول 7 فصل
تعداد جلسات 7 جلسه
پشتیبانی استاد و منتور
تاریخ عرضه 03 مهر 1402
تعداد بازدید 1128 نفر
درباره استاد
پیش نیاز دوره

ندارد

دوره گزارش نویسی برای فیلم سرفصل های دوره

سرفصل های دوره

دوره گزارش نویسی برای فیلم