صدابرداری در فیلم مستند

بین تمام تخصص هایی که در روند ساخت فیلم مستند بکار میره، صدابرداری یکی از مهجور ترین تخصص هاس.

در این دوره چه خبر است؟

اطلاعات دوره اطلاعات کلی

اطلاعات دوره

تا حالا بدون حضور صدابردار مستند ساختی؟ اصلا صدابرداری چقدر تو کیفیت تولید فیلم مستند اهمیت داره؟ چقدر برای صدابرداری مستندتون حاضری هزینه کنی؟ جایگاه صدا تو فیلم مستند کجاست؟ بین تمام تخصص هایی که در روند ساخت فیلم مستند بکار میره، صدابرداری یکی از مهجور ترین تخصص هاس. به خصوص در بین فیلمسازان جوون و کم تجربه عموماً جایگاه صدابرداری به عنوان حرفه ای غیر ضروری و گاهاً بی اهمیت تلقی میشه که به راحتی بدون در نظر گرفتن دستمزد مناسب برای یه صدابردار حرفه ای با ابتدایی ترین امکانات صدا رو ضبط میکنیم. اما واقعیت چیز دیگه ای هست، صدا در فیلم مستند نه تنها از اهمیت کمتری از تصویر برخوردار نیست بلکه گاهاً اهمیت بیشتری از تصویر داره و برای القای فضای مورد نظر کارگردان و همینطور روند روایت تاثیر بسیار مهمی داره.

طاهر پیشوایی برای اولین بار در این دوره آموزشی جلوی دوربین قرار گرفته تا تجاربی که طی سال ها فعالیت در سینمای مستند کسب کرده رو در این دوره آموزشی 10 قسمتی با شما به اشتراک بزاره. تجربه های گران بهایی که چه برای مستندسازها و چه برای کسانی که به صورت تخصصی قصد ورود به حوزه صدابرداری رو دارن راه گشاست.

پس این فرصتو از دست نده و همین حالا شروع کن.

مخاطبین دوره

این دوره برای تمام علاقه‌مندان به یادگیری مستندسازی مناسبه. 

پایان دوره


مدرک معتبر دو زبانه دانشگاه تهران


اگر جزو هنرجوهایی باشی که با دقت تمامی جلسات رو مشاهده کنی و بتونی از هر جلسه یه خلاصه کامل بنویسی و این خلاصه ها رو در قالب پروژه پایانی ارائه بدی، یه گواهی کسب مهارت معتبر دو زبانه از پژوهشکده ی دانشگاه تهران می گیری.

برای ارتباط با پشتیبانی میتونی داخل سایت تیکت بدی. اما در صورت نیاز علاوه بر اون روش میشه از  تلفن: 42887109-۰۲۱ در ساعات پاسخ‌گویی: شنبه تا 4شنبه ساعت 10 الی 17 استفاده کنی.
بیشتر  
کمتر  
اطلاعات دوره
سطح مبتدی
تعداد فصول 10 فصل
تعداد جلسات 10 جلسه
تاریخ عرضه 26 مهر 1402
تعداد بازدید 643 نفر
درباره استاد
پیش نیاز دوره

ندارد

صدابرداری در فیلم مستند سرفصل های دوره

سرفصل های دوره

صدابرداری در فیلم مستند

با کمترین امکانات و هزینه چطور میتونیم یه ضربه گیر مقاوم برای میکروفون مینی‌گان بسازیم؟
ساخت پایه ضربه‌گیر میکروفن مینی‌گان '00:11