کارگاه از امروز مهدی نقویان

و تجربه سال ها مستندسازی آرشیوی...

تیزر کارگاه

اطلاعات کارگاه اطلاعات کلی

اطلاعات کارگاه

دود از کنده بلند میشه ... برای عاشقان مستندسازی: یه لقمه کارگاه، با مهدی نقویان باتجربه با دیدن این کارگاه چی گیرت می آد؟ می فهمی وقتی از مستندت حمایت نشد چی کار کنی می فهمی چطوری لنگ موضوع و سوژه مستندت نباشی اول فرم یا اول محتوا؟ شاید با این کارگاه به جواب برسی با برنامه ریزی متن و آرشیو برای مستندسازی آشنا میشی اگه کیفیت فیلم های آرشیویت متفاوته، دیگه دست و پا بسته نمی مونی «آرشیو از کجا بیارم مسئله این است»؛ با این کارگاه برات حل میشه...

مخاطبین کارگاه

مهدی نقویان رو اکثرا با مستند های آرشیویش می شناسن که بعد از سال ها مستندسازی، حالا سبک خودش رو شناخته و به خوبی روی آرشیو و کار کردن با اون مسلطه، نقویان آثاری مثل "گاو خشمگین" و "رمز و راز ملکه" گرفته تا مستند های تلوزیونی "خارج از دید 1و 2 و "در برابر طوفان 1و 2" و "روایت رهبری" رو تو کارنامه اش داره. ویژگی بارز مستندهای نقویان اینه که با این که موضوعات اکثر مستند هاش تاریخیه؛ اما همیشه حرفی تازه ای برای گفتن داره و زاویه دید جدیدی نسبت به سوژه رو به روی مخاطب باز میکنه. اگر شما هم علاقه مندید که از رمز و راز کار های مهدی نقویان و تجربه های او در فیلمسازی و مستند سر دربیاورید تو این کارگاه ثبت نام کنید. وقتی کلمه آرشیو رو می شنوی یاد چی می افتی؟ یاد خاطرات گذشته؟ عکس های آلبوم های قدیمی؟ حالا این خاطرات رو در ابعاد یک ملت در نظر بگیر مثل اتفاقات، خاطرات و تلخی ها و شیرینی های زندگی هاشون. یکی از مدیوم هایی که همه این خاطرات رو می تونه برای ما زنده کنه و از جلو چشم هامون عبور بده، فیلم های مستند آرشیوی هست که به خوبی ظرفیت پیاده کردن محتوا های تاریخی و نوستالوژی های زیبای زندگی رو داره.

پایان کارگاه

_ دیدن این کارگاه برای کسانی که می خوان شروع به مستند و فیلم سازی برای کار تو حوزه ، یک فرصت استثنائیه.  

مگه نگفتین رایگانه؟

این ورکشاپ، 380 هزار تومن ارزش گذاری شده، اما همه ی هنرجویان می تونن فقط با استفاده از 38 امتیاز در سایت رویاد (معادل 380 هزار تومن) تو این برنامه شرکت کنن.
هرکسی که فقط تو سایت ثبت نام و اطلاعاتش رو تکمیل کنه و یک دوره خریداری بکنه موفق به کسب 38 امتیاز میشه.
برای دیدن لیست کامل امتیازات، بعد از وارد شدن به حساب کاربریت، از پنل سمت راست، روی گزینه امتیاز کلیک کن.
تو سایت ثبت نام کنی: 4 امتیاز
اطلاعاتت رو تکمیل کنی: 4 امتیاز
اگر دوره ای خریداری کنی: 30 امتیازبیشتر  
کمتر  
اطلاعات کارگاه
مدت زمان ویدئو 2.42 ساعت
سطح مبتدی
تاریخ عرضه ثبت نام امکان پذیر است
تعداد بازدید 1505 نفر
درباره استاد