کارگاه از امروز یحیی نوریان

و تجربیاتش از راه اندازی یک استارتاپ کم نظیر و نادر در ایران...

تیزر کارگاه

اطلاعات کارگاه اطلاعات کلی

اطلاعات کارگاه

یحیی نوریان از تجربیاتش در راه‌ندازی یک استارتاپ هنری کم نظیر و نادر در ایران میگه، از این که استارتاپ در حوزه معماری چیه و خودش چه چالش هایی در ورودش به دنیای معماری داشته...


مخاطبین کارگاه

یحیی و دوستانش الان چندسالیه که تو پارک علم و فناوری پردیس یک استارت آپ هنری-فنی به نام #فب_لب راه انداختن؛ یک تیم شامل متخصصین خوش فکر و نوگرا در زمینه طراحی و ساخت دیجیتال که در نوع خودش در ایران کم نظیر و حتی بی نظیره. فب لب که با همین نام تو دنیا مرسوم و مشهوره، گونه ای از فضاهای خلاقانه جهان جدیده که در کار توسعه و ترویج ساخت دیجیتال و طراحی و تولید محصولات به وسیله روش‌ها و دستگاه های دیجیتال مثل پرینترهای سه بعدیه. یحیی با دوستاش قبل از فب‌لب یک مجموعه هنری دیگه به نام استودیو پنج‌اوهفت رو هم راه انداختن که به نوعی پدر فب‌لب بوده و هنوز هم در حال فعالیته و کارش طراحی معماری و توسعه‌ی ایده‌های خلاقانه در حوزه معماریه؛ پس اگه می خوای از تجربه های یحیی بهره مند بشی این کارگاه رو ثبت نام کن. یکی از ویژگی های یحیی اینه که وقتی وارد کاری میشه می‌خواد تا تهش رو بره و تا کار رو به سرانجام نرسونه ول کن ماجرا نیست و دوست داره افق های نویی رو برای طراح ها باز کنه. یحیی معماری خونده و فارغ التحصیل دانشگاه هنره و از موسسین حلقه هنر دانشگاه هنر بوده که توی این حلقه هنرمندان رشته های مختلف اعم از فیلمسازی، نقاشی، نویسندگی، معماری، هنرهای تجسمی و.... به ارائه و نقد بررسی آثار خودشون می پرداختند. یحیی از همون دوران جوانیش که خیلی ها اصلا نمی دونستن وبلاگ و سایت شخصی چیه یحیی وبلاگ "یانون‌دیزاین" رو اداره می کرده و تو یانون‌دیزاین به ارائه و نقد آثار معماری ایران و جهان می پرداخته، خلاصه به قولی وبلاگ داشته زمانی که وبلاگ داشتن مد نبود.

پایان کارگاه

در پایان کارگاه چیزهایی که حتی فکر نمی کنی برات مهم باشه، مطرح میشه و برات دغدغه میشن...

مگه نگفتین رایگانه؟

این ورکشاپ، 380 هزار تومن ارزش گذاری شده، اما همه ی هنرجویان می تونن فقط با استفاده از 38 امتیاز در سایت رویاد (معادل 380 هزار تومن) تو این برنامه شرکت کنن.
هرکسی که فقط تو سایت ثبت نام و اطلاعاتش رو تکمیل کنه و یک دوره خریداری بکنه موفق به کسب 38 امتیاز میشه.
برای دیدن لیست کامل امتیازات، بعد از وارد شدن به حساب کاربریت، از پنل سمت راست، روی گزینه امتیاز کلیک کن.
تو سایت ثبت نام کنی: 4 امتیاز
اطلاعاتت رو تکمیل کنی: 4 امتیاز
اگر دوره ای خریداری کنی: 30 امتیازبیشتر  
کمتر  
اطلاعات کارگاه
مدت زمان ویدئو 2.41 ساعت
سطح مبتدی
تاریخ عرضه ثبت نام امکان پذیر است
تعداد بازدید 1707 نفر
درباره استاد