دوره جامع فتوشاپ

یادگیری نرم افزار فتوشاپ از صفر تا طراحی یه پوستر کامل تبلیغاتی

اطلاعات دوره اطلاعات کلی

اطلاعات دوره

خداوندگار ویرایش عکس

بسـیار بعـیده کسـی در دنیـای کنونـی اسـم نرم افـزار فتوشـاپ رو نشـنیده باشه. این محـصـول کمپانی ادوبـی جـزو اصـلـی تـرین نرم افزارها برای ویرایش عکس هست؛ اولین چیزی که با شنیدن کلمه "فتوشاپ" به ذهنتون میاد چیه؟ احتمالاً اینکه کله یه نفر رو از تو یه عکس برداری و بذاری روی یه نفر دیگه. اما فتوشاپ یه استودیو کامل و یه غول محصول کمپانی ادوبیه، که سال هاست تو گستره ی وسیعی از حوزه های مختلف گرافیک، عکاسی، نقاشی و دیزاین بی رقیبه.
فتوشاپ ساده ترین محصول ادوبی برای یادگیریه و هرکاربری می تونه تو مدت زمان کوتاهی به محیط نرم افزار و ابزارهای قدرتمند اون مسلط بشه، فقط کافیه اهل تمرین باشه. تنوع و قـدرت ابزارهـای فوتوشـاپ برای ویرایش یا خـلق تصـاویر پیکسـلی بی نظیره و هیچ هنرمندی از این نظر احساس ضعف و کمبود نمی کنه، تنها چیزی که برای خلق یه تصویر بی نظیر لازمه خلاقیت خودتونه.مخاطبین دوره

این دوره برای افرادی طراحی شده که هیچ آموزش قبلی در مورد فتوشاپ ندیدن و کاملا از صفر قصد یادگیری این ابزار حرفه ای ویرایش تصویر رو دارن؛ به همین دلیل این دوره هیچ پیش نیازی نداره و هر چیزی که از کار با فتوشاپ نیاز داشته باشی، در طول این دوره یاد می گیری. 
 

پایان دوره

بعد از پایان این دوره، ابزارها و پنل های مختلف فتوشاپ رو شناختی و با عملکردشون آشنا هستی، می تونی عکس های خودت رو به راحتی روتوش کنی، اصلاح رنگ انجام بدی، طراحی پوستر انجام بدی و پا به دنیای جذاب فوتومونتاژ بذاری.

فتوشاپ چیزی نیست جزء، مجموعه ای از ابزارهای مختلف، اما تولید یه اثر جذاب نیازمند تمرین و پرورش خلاقیت و ایده پردازیه، بعد از این دوره به کمک انواع تمرین هایی که انجام دادی تسلط خوبی به این ابزار پرقدرت داری و حالا کافیه بین آثار خوب بگردی و سعی کنی تکنیک هاشون رو تمرین کنی تا سطح کارهای خودت رو به هنرمندای درجه ی یک نزدیک تر کنی.


مدرک معتبر دو زبانه دانشگاه تهران 

اگر جزو هنرجوهایی باشی که تمام تمرینات رو، به ویژه پروژه پایانی رو با موفقیت انجام بدی یه مدرک معتبر دو زبانه از پژوهشکده ی دانشگاه تهران می گیری، کسب این مدرک میتونه یه ویژگی و امتیاز خاص و ویژه برای رزومه ی کتبی شما باشه تا به کارفرماهای مختلف ارائه بدی و به همین دلیل اصلا قرار نیست کسب این مدرک کار آسونی باشه و اگر علاقه‌مند به داشتنش باشی باید وقت و تلاش زیادی براش صرف کنی، البته فراموش نکنی که مهمترین مولفه پرتفولیو قوی و حرفه ای و داشتن نمونه کارهای حرفه ای و اصولی هست.


چجوری با منتور ارتباط دارم؟
تو هر فصل می تونی سوالات نرم افزاری و تخصصیت رو از منتورها بپرسی.

 البته تیم پشتیبانی آکادمی رویاد همیشه در کنارته تا هرجایی که تو این فرایند به مشکل خوردی سریعا پیگیری کنه. پس اصلا نگران نباش!

برای ارتباط با پشتیبانی میتونی با شماره 42887109 - 021 تماس بگیری یا در سایت تیکت بذاری.
بیشتر  
کمتر  
اطلاعات دوره
سطح مبتدی
تعداد فصول 18 فصل
تعداد جلسات 60 جلسه
پشتیبانی استاد و منتور
تاریخ عرضه ثبت نام امکان پذیر است
تعداد بازدید 436 نفر
درباره استاد
پیش نیاز دوره

علاقه مندی به گرافیک

دوره جامع فتوشاپ سرفصل های دوره

سرفصل های دوره

دوره جامع فتوشاپ