کارگاه از امروز فواد تجلی

روایتِ ترکیب درست هنر گرافیک، تجارت و صنعت...

تیزر کارگاه از امروز فواد تجلی

اطلاعات کارگاه اطلاعات کلی

اطلاعات کارگاه

تو این کارگاه، فواد تجلی از تجربه های کاریش و تجربیاتی که از اون کارها به دست آورده و همین طور راه انداختن برندهایی با همون تجربیات میگه.

تجربه هاش در حوزه گرافیک، تبلیغات و ... .مخاطبین کارگاه

فواد تجلی از آون آدم ها است که پیدا کردن خط ربط سه گانه هنر و صنعت و تجارت تو خونشه. آقا فواد خوش قلب، خیلی خوب بلده که چه طور میشه ایده اولیه رو به شکل هنری درآورد و اون رو رو تجاری سازی کرد و به فروش رسوند. فواد فارغ التحصیل گرافیک از دانشگاه هنره و سال ها تو کار طراحی گرافیک بوده. فواد حدود ده سال مدیر تبلیغات یکی از کارخانه های معروف ایران بود و طراحی های چشم نوازش باعث شد تا فروش محصولات اون کارخونه تو کشور های عربی و منطقه حسابی جا بیفته. تو کار تیزر سازی و مستند های تبلیغی هم تبحر خاصی داره. فواد الان مدیر یک مجموعه هنری بزرگه که تو کار طراحی و ساخت بازی های رایانه ای و vr (واقعیت مجازی) و دیجیتال مارکتینگه.
اگه دلت می خواد بدونی که چه طور میشه از یک ایده ساده به یک محصول تجاری پر فروش رسید، این کارگاه به دردت می خوره.

پایان کارگاه

فواد در انتهای کارگاه، این جمله رو به کاربرده که شاید براتون الهام بخش باشه:"همیشه عاشق کارتون باشید و کار هایی رو انجام بدین که دوست دارین، از شکست هیچ وقت نترسیده و دست از تلاش برندارید. " در این کارگاه  فواد تجلی از تجربه هاش تو حوزه های گرافیک،ایده پردازی و تجاری سازی محصولات هنری میگه. فواد از دوره تحصیلش تو دانشگاه هنر میگه از این که چه قدر عاشق گرافیک بوده و چه قدر خوشحال شده بود وقتی فهمیده بوده که گرافیک دانشگاه هنر قبول شده و هنوز هم تنها چیزی که بیش ترین عشق و علاقه رو به اون داره همین گرافیکه. فواد از از هشت سال سختی میگه که دانشجو بوده؛ و هم باید درس می خونده و هم کار می کرده و تنها منبع درآمد زندگیش کارهای فری لنس بوده. فواد از روزی میگه که برای چند شرکت رزومه فرستاده و یک روز از شرکت کاله بهش زنگ زدن که اون رو به عنوان طراح تبلیغات پذیرفتن و فواد در پوست خودش نمی گنجیده. فواد یکی یکی پله های ترقی رو طی کرده تا جایی که مدیر تبلیغات کاله شد و ده سال تو همین پست مشغول فعالیت بود. حتما شما هم تبلیغات جذاب و چشم نواز و زیبای کاله رو دیدین اما تا الان نمی دونستین که پشت همه ی این کار ها کسی نبوده جز فواد تجلی. حالا فواد چند سالی هست که با دوستاش یک هلدینگ تولیدات محصولات هنری رو اداره می کنه...

مگه نگفتین رایگانه؟

این ورکشاپ، 380 هزار تومن ارزش گذاری شده، اما همه ی هنرجویان می تونن فقط با استفاده از 38 امتیاز در سایت رویاد (معادل 380 هزار تومن) تو این برنامه شرکت کنن.
هرکسی که فقط تو سایت ثبت نام و اطلاعاتش رو تکمیل کنه و یک دوره خریداری بکنه موفق به کسب 38 امتیاز میشه.
برای دیدن لیست کامل امتیازات، بعد از وارد شدن به حساب کاربریت، از پنل سمت راست، روی گزینه امتیاز کلیک کن.
تو سایت ثبت نام کنی: 4 امتیاز
اطلاعاتت رو تکمیل کنی: 4 امتیاز
اگر دوره ای خریداری کنی: 30 امتیازبیشتر  
کمتر  
اطلاعات کارگاه
مدت زمان ویدئو 2.08 ساعت
سطح مبتدی
تاریخ عرضه ثبت نام امکان پذیر است
تعداد بازدید 1727 نفر
درباره استاد