ورکشاپ رایگان تکنیک های طراحی کاراکتر

مدرس ورکشاپ : حسین زارعی

ورکشاپ رایگان تکنیک های طراحی کاراکتر جلسه های دوره

جلسه های دوره

زمانبندی جلسات کارگاه

عنوان توضیحات زمان وضعیت
ورکشاپ رایگان تکنیک های طراحی کاراکتر

روز :

ساعت :

تاریخ :

پنج‌شنبه

11:00

09 اردیبهشت 1400

ظرفیت باقی مانده : 0 نفر

برگزار شده

قراره چی گفته بشه؟

تا حالا فکر کردین که این همه کاراکتر مختلف که طراحی شده، چجوری خلق شدن؟ و طراحان این کاراکترها چجوری و تو چه فرآیندی تونستن شخصیتی که نیاز داشتن رو تو کاراکتر به وجود بیارن؟

طراحان کاراکتر علاوه بر سال ها تجربه و تمرین، از تکنیک های مختلفی در فرآیند خلق یه کارکتر جدید استفاده می کنن. تو این ورکشاپ آنلاین، چندین تکنیک مختلف رو در طراحی انواع کاراکتر بررسی می کنیم.

تکنیک هایی که به کمک اون ها می تونیم گستره ی وسیعی از شخصیت پردازی رو در کارمون داشته باشیم. در کنار این تکنیک ها فرآیند خلق یه کاراکتر کاملا جدید و خیالی، به کمک ترکیب چند المان واقعی رو هم بررسی می کنیم.


this slowpoke moves


ورکشاپ به صورت آنلاینه؟

ورکشاپ تکنیک های طراحی کاراکتر به صورت کاملا آنلاین برگزار میشه، شرکت کننده ها تو روز و ساعت مشخص شده از طریق همین صفحه می تونن وارد بستر آنلاین بشن.
این ورکشاپ توسط حسین زارعی، مدرس دوره های طراحی پایه، 0 تا 100 طراحی کاراکتر و طراحی رابط کاربری بازی، ارائه میشه.
مدت زمان کل ورکشاپ 3 ساعته و امکان پرسش و پاسخ با مدرس هم وجود داره.


this slowpoke moves

چه پیش نیازی داره؟

ورکشاپ تکنیک های طراحی کاراکتر می تونه برای همه ی علاقه مندان به طراحی مفید باشه و دانش و مهارت اون ها رو بالا ببره. اما توصیه میشه افرادی که دوره های مقدماتی مثل دوره ی طراحی پایه رو گذروندن تو این ورکشاپ شرکت کنن تا بتونن بیشترین استفاده رو از مطالب ارائه شده، ببرن.مگه نگفتین رایگانه؟

این ورکشاپ، 150 هزار تومن ارزش گذاری شده، اما همه ی عزیزان می تونن فقط با استفاده از 5 امتیاز در سایت رویاد (معادل 5 هزار تومن) تو این برنامه شرکت کنن.
کسب امتیاز فقط اختصاص به هنرجوهای رویاد نداره، هرکسی که فقط تو سایت ثبت نام و اطلاعاتش رو تکمیل کنه 10 امتیاز به حسابش اضافه میشه، حتی اگر تو هیچ دوره ای شرکت نکرده باشه.
برای دیدن لیست کامل امتیازات، بعد از وارد شدن به حساب کاربریت، از پنل سمت راست، روی گزینه امتیاز کلیک کن.


ورکشاپ ضبط میشه؟

قطعا! تمام ورکشاپ ضبط میشه و تو فاصله کوتاهی بعد از برگزاری ورکشاپ به پنل کاربری شرکت کننده ها اضافه میشه.درباره مدرس ورکشاپ


مدرس این ورکشاپ، آقای حسین زارعی، از مدرسین با تجربه رویاد و فعالین باسابقه در صنعت انیمیشن و گرافیک که مدرس سه دوره در باشگاه آنلاین رویاد هم هستن. برای دیدن رزومه ی کامل ایشون روی تصویر کلیک کنید.مناسب چه افرادیه؟

همه ی افرادی که آموزش های مقدماتی طراحی رو دیده باشن میتونن از تکنیک ها و روش هایی که تو این ورکشاپ بررسی میشه استفاده کنن و مهارت و دانش خودشون رو ارتقا بدن. البته بدون شک این ورکشاپ برای افرادی که هنوز در ابتدای مسیر هستن و آموزش های مقدماتی رو تموم نکردن هم، محتواها و آموزش های مفیدی داره و به طور کلی همه ی علاقه مندان حوزه ی طراحی می تونن از این مباحث و تکنیک ها استفاده کنن.


this slowpoke moves