کارگاه از امروز سعید مکرمی

از روزگار کارمندی تا تاسیس یک انتشارات موفق...

تیزر کارگاه

اطلاعات کارگاه اطلاعات کلی

اطلاعات کارگاه

دود از کنده بلند میشه...

دنیای انتشارات ساحل ندارد؛ «سعید مکرمی» مدیر انتشارات «اسم» باهات حرف داره...

با دیدن این کارگاه چی گیرت میاد؟ با رموز موفقیت در مدیریت انتشارات آشنا میشی تکنیک های کاربردی مدیریت انتشارات رو میشنوی از تجربه های شروع به کار سعید مکرمی درس می گیری با نکاتی آشنا میشی که فقط یه مدیر موفق انتشارات می تونه بگه، کسی مثل «سعید مکرمی»

مخاطبین کارگاه

سعید مکرمی مهندسی مکانیک خونده اما مثل خیلی از مهندسین به جرگه اخراجی ها پیوسته و زده تو خط علوم انسانی و ارشدش رو مدیریت دولتی خونده. سعید اون طوری که خودش میگه از اون کتاب خوار های حرفه ایه و از بچگی با کتاب بزرگ شده و سال های ساله که با فضای رسانه های مکتوب آشناست. فعالیت در مجموعه مجلات همشهری محله و آیه و داستان و .. گرفته تا بنیاد ادبیات داستانی و نهاد کتابخونه های عمومی و حالا مدیریت انتشارات اسم و کتاب فروشی ترنجستان از جمله سوابق مکرمی محسوب میشه. اگه تو مثل سعید یه کتابخون حرفه ای هستی و به شنیدن تجربیات یک مدیر درجه یک فرهنگی تو حوزه نشر و چاپ و کتاب و محصولات فرهنگی علاقه مندی این کارگاه برات مناسبه. راستی می دونی کتاب فروشی ترنجستون کدوم خیابونه؟ حتما گذرت به خیابون انقلاب و کتاب فروشی های اون افتاده و انواع اقسام کتاب فروشی رو تو این خیابون قدیمی تهران دیدی؛ از کتاب فروشی های قدیمی و کهنه و بعضا درب و داغون و متروکه و بعضا فعال مثل کیهان و اطلاعات و امیرکبیر تا کتاب فروشی های مدرن وشیک مثل چشمه و نیماژ و اطراف و طرح نو. اما از بین همه این ها یه کتاب فروشی هست که خیلی دلبری می کنه، همون کتاب فروشی گوشه دنج کوچه سروش که هر وقت از کنارش رد میشین بوی کتاب مستت می کنه؛ کتاب فروشی ترنجستون اونجاست...  

پایان کارگاه

_ در پایان این کارگاه برات مهم میشه که: هرجایی که هستی نقشت رو بپذیری و توی اون نقش بهترین باشی....

مگه نگفتین رایگانه؟

این ورکشاپ، 240 هزار تومن ارزش گذاری شده، اما همه ی عزیزان می تونن فقط با استفاده از 5 امتیاز در سایت رویاد (معادل 5 هزار تومن) تو این برنامه شرکت کنن.
کسب امتیاز فقط اختصاص به هنرجوهای رویاد نداره، هرکسی که فقط تو سایت ثبت نام و اطلاعاتش رو تکمیل کنه 10 امتیاز به حسابش اضافه میشه، حتی اگر تو هیچ دوره ای شرکت نکرده باشه.
برای دیدن لیست کامل امتیازات، بعد از وارد شدن به حساب کاربریت، از پنل سمت راست، روی گزینه امتیاز کلیک کن.بیشتر  
کمتر  
اطلاعات کارگاه
مدت زمان ویدئو 2.37 ساعت
سطح مبتدی
تاریخ عرضه ثبت نام امکان پذیر است
تعداد بازدید 1144 نفر
درباره استاد