تصویربرداری هوایی

فیلمبرداری هوایی یا هلی شات، در واقع انجام پروژه تصویربرداری به صورت هوایی به کمک هلی کوپتر، پهباد یا کواد کوپتر به منظور کاربردهای مختلف مثل فیلمسازی، مستند سازی و ... هست.

در این دوره چه خبر است؟

اطلاعات دوره اطلاعات کلی

اطلاعات دوره

چند سالی میشه که بخاطر گسترش سریع تکنولوژی فیلمبرداری هوایی و جذابیت این تصاویر، توی اکثر فیلم ها و سریال ها و حتی فیلم های مستند به وفور با این نوع از پلان ها مواجه میشیم. فیلمبرداری هوایی یا هلی شات، در واقع انجام پروژه تصویربرداری به صورت هوایی به کمک هلی کوپتر، پهباد یا کوادکوپتر به منظور کاربردهای مختلف مثل فیلمسازی، مستند سازی و ... هست. نوع هلی شات بسته به نیاز کاربر متفاوت و متغییره. زمان پرواز، ارتفاع، زاویه دوربین و باقی موارد همگی میتونن با توجه به مورد استفاده اون متغیر باشن. مهمترین بخش فیلمبرداری هوایی اجرای صحیح حرکات فیلم گیرنده همراه با شناخت درست قاب هست که با رعایت اصول صحیح تصویربرداری هوایی فراهم میشه. اما عدم شناخت این اصول و نداشتن دانش کافی از این حرفه چه در زمینه زیبایی‌شناسی تصویر و چه از لحاظ تکنیکی باعث میشه تصاویر هوایی خیلی بد و بی‌فایده‌ای رو توی بعضی از فیلم های مستند ببینیم.

توی این دوره با شما همراه میشیم تا با آموزش اصول و فنون و تکنیک های فیلمبرداری هوایی، شما رو برای رسیدن به بهترین و حرفه‌ای ترین مرحله از فیلمبرداری هوایی همراهی کنیم. به همین دلیل محمد حسین حسن زاده فیلمبرداری که تجربه چندین فیلم و سریال مستند رو در کارنامه‌اش داره توی این دوره‌ی آموزشی 7 قسمتی مقابل دوربین استدیو کلاس آوردیم تا نه تنها از اصول و فنون و تکنیک‌های فیلمبرداری هوایی برای شما بگه، بلکه شما رو به صورت حرفه‌ای با کاربری یکی از جدید ترین و بهترین پرنده‌ها یعنی آشنا کنه. پس اگه به حوزه فیلمبرداری هوایی علاقه‌مندی و یا به عنوان یه مستندساز، قصد افزایش دانش خودت رو تو این زمینه داری.

پس تماشای این دوره‌ی آموزشی رو از دست نده.

مخاطبین دوره

این دوره برای تمام علاقه‌مندان به یادگیری مستندسازی مناسبه. 

پایان دوره


مدرک معتبر دو زبانه دانشگاه تهران


اگر جزو هنرجوهایی باشی که با دقت تمامی جلسات رو مشاهده کنی و بتونی از هر جلسه یه خلاصه کامل بنویسی و این خلاصه ها رو در قالب پروژه پایانی ارائه بدی، یه گواهی کسب مهارت معتبر دو زبانه از پژوهشکده ی دانشگاه تهران می گیری.

برای ارتباط با پشتیبانی میتونی داخل سایت تیکت بدی. اما در صورت نیاز علاوه بر اون روش میشه از  تلفن: 42887109-۰۲۱ در ساعات پاسخ‌گویی: شنبه تا 4شنبه ساعت 10 الی 17 استفاده کنی.
بیشتر  
کمتر  
اطلاعات دوره
سطح مبتدی
تعداد فصول 7 فصل
تعداد جلسات 7 جلسه
پشتیبانی استاد و منتور
تاریخ عرضه 26 مهر 1402
تعداد بازدید 823 نفر
درباره استاد
پیش نیاز دوره

ندارد

تصویربرداری هوایی سرفصل های دوره

سرفصل های دوره

تصویربرداری هوایی

آشنایی با نحوه استفاده از ریموت پرنده mavic 2
ریموت پرنده MAVIC2 '00:14