ورکشاپ رایگان ساخت تصاویر فانتزی در سینمافوردی

مدرس ورکشاپ : صادق لطفی زاده

ورکشاپ رایگان ساخت تصاویر فانتزی در سینمافوردی جلسه های دوره

جلسه های دوره

زمانبندی جلسات کارگاه

عنوان توضیحات زمان وضعیت
ورکشاپ رایگان ساخت تصاویر فانتزی در سینمافوردی

روز :

ساعت :

تاریخ :

پنج‌شنبه

11:00

14 مرداد 1400

ظرفیت باقی مانده : 0 نفر

برگزار شده

قراره چی گفته بشه؟

احتمالا خیلی از شماها یه ایده هایی، فکرایی تو ذهنتونه که می خواید اجراش بکنید ولی خب می گید که نمی تونم یا ابزارش رو ندارم، اینجا سینمافوردی به کمکتون میاد که نرم افزار خیلی رفیق و مهربونیه؛ مخصوصا برای گرافیستا و تصویرسازها.
تو این ورکشاپ هم قراره با هم راهکارهای مختلف متریال دهی و استفاده توامان از فتوشاپ و سینمافوردی رو برای ساخت تصاویر فانتزی و کارتونی بررسی کنیم.this slowpoke movesthis slowpoke moves


ورکشاپ به صورت آنلاینه؟

ورکشاپ ساخت تصاویر فانتزی در سینمافوردی، به صورت کاملا آنلاین برگزار میشه، شرکت کننده ها تو روز و ساعت مشخص شده از طریق همین صفحه می تونن وارد بستر آنلاین بشن.
این ورکشاپ توسط صادق لطفی زاده، مدرس دوره های جامع سینمافوردی و 0 تا 100مدلسازی تا رندر در سینمافوردی ارائه میشه.
مدت زمان کل ورکشاپ 2 ساعته و امکان پرسش و پاسخ با مدرس هم وجود داره.


this slowpoke moves

چه پیش نیازی داره؟

ورکشاپ ساخت تصاویر فانتزی در سینمافوردی، می تونه برای همه ی علاقه مندان به موشن گرافیک سه بعدی مفید باشه و دانش و مهارت اون ها رو بالا ببره. اما توصیه میشه افرادی که دوره های مقدماتی مثل دوره ی جامع سینمافوردی رو گذروندن تو این ورکشاپ شرکت کنن تا بتونن بیشترین استفاده رو از مطالب ارائه شده، ببرن.مگه نگفتین رایگانه؟

این ورکشاپ، 380 هزار تومن ارزش گذاری شده، اما همه ی هنرجویان می تونن فقط با استفاده از 38 امتیاز در سایت رویاد (معادل 380 هزار تومن) تو این برنامه شرکت کنن.
هرکسی که فقط تو سایت ثبت نام و اطلاعاتش رو تکمیل کنه و یک دوره خریداری بکنه موفق به کسب 38 امتیاز میشه.
برای دیدن لیست کامل امتیازات، بعد از وارد شدن به حساب کاربریت، از پنل سمت راست، روی گزینه امتیاز کلیک کن.
تو سایت ثبت نام کنی: 4 امتیاز
اطلاعاتت رو تکمیل کنی: 4 امتیاز
اگر دوره ای خریداری کنی: 30 امتیاز


ورکشاپ ضبط میشه؟

قطعا! تمام ورکشاپ ضبط شده و تو فاصله کوتاهی بعد از برگزاری ورکشاپ به پنل کاربری شرکت کننده ها اضافه شده. حتی اگه بعد از زمان ورکشاپ هم ثبت نام کنید میتونید به فیلم ضبط شده ورکشاپ دسترسی داشته باشید.درباره مدرس ورکشاپ


مدرس این ورکشاپ، آقای صادق لطفی زاده، از مدرسین با تجربه رویاد و فعالین باسابقه در صنعت موشن و گرافیک که مدرس دو دوره در باشگاه آنلاین رویاد هم هستن. برای دیدن رزومه ی کامل ایشون روی تصویر کلیک کنید.مناسب چه افرادیه؟

همه ی افرادی که آموزش های مقدماتی سینمافوردی رو دیده باشن میتونن از تکنیک ها و روش هایی که تو این ورکشاپ بررسی میشه استفاده کنن و مهارت و دانش خودشون رو ارتقا بدن. البته بدون شک این ورکشاپ برای افرادی که هنوز در ابتدای مسیر هستن و آموزش های مقدماتی رو تموم نکردن هم، محتواها و آموزش های مفیدی داره و به طور کلی همه ی علاقه مندان حوزه ی موشن، گرافیک و مدلسازی می تونن از این مباحث و تکنیک ها استفاده کنن.


this slowpoke moves