دوره مبانی تصویربرداری

ساختار و اصول اولیه تصویربرداری

اطلاعات دوره اطلاعات کلی

اطلاعات دوره
تصویربرداری چیست؟

این دوره آموزشی با هدف توانمندسازی مخاطبین خود در شناخت دوربین‌ها، ابزار و تکنیک‌های تصویربرداری، نحوه کنترل ویژگی‌های بصری و کارکردهای بیانی آنها، از حیطه، شناختی در سطح، دانش و درک و فهم و از نیاز آموزشی، انتخاب و تحلیل تصاویر با کیفیت برتر به منظور انتقال مضمون و پیام اثرگذار به مخاطب طراحی شده. 


مخاطبین دوره
همه علاقمندان به عرصه هنر و رسانه می‌تونن از این دوره جهت انتخاب و تحلیل تصاویر با کیفیت برتر به منظور انتقال مضمون و پیام اثرگذار به مخاطب استفاده کنن؛ گذراندن دوره‌های مبانی عکاسی و سواد بصری قبل از شروع این دوره توصیه می‌شه.
پایان دوره

شناخت ويژگي‌هاي فني و هنري تصويربرداري، تسلط بر دوربين های مورد استفاده و شناخت ویژگی ها و تفاوت انواع دوربین‌های ثبت تصویر متحرک هم برای کارگردانان که به عنوان زبان مشترک آنها با همکاران تصویربرداری‌شان هست و هم برای تصویربرداران علاوه بر تسلط بر اصول فني، تكنيكي و زيبايي‌شناسانه تصويربرداري، باعث ارتقای سطح کیفی تولیدات می شه و این به نوبه خود در امر هنر و رسانه بسیار پر اهمیته.
مدرک معتبر دو زبانه دانشگاه تهران


اگر جـزو هنرجوهـایی باشی که با دقت تمامی جلسـات رو مشـاهـده کنـی و بتونی از هر جلسـه یه خلاصـه کامل بنویسـی و این خلاصـه ها رو در قالب پروژه پایانی ارائه بدی، یه مدرک معتبر دو زبانه از پژوهشکـده ی دانشگاه تهران می گیری.


چجوری با استاد ارتباط دارم؟
تو هر فصل می تونی سوالات نرم افزاری و تخصصیت رو از اساتید یا منتورها بپرسی.

البته تیم پشتیبانی آکادمی رویاد همیشه در کنارته تا هرجایی که تو این فرایند به مشکل خوردی سریعا پیگیری کنه. پس اصلا نگران نباش!

برای ارتباط با پشتیبانی میتونی با شماره 42887109 - 021 تماس بگیری یا در سایت تیکت بذاری.
بیشتر  
کمتر  
اطلاعات دوره
سطح مبتدی
تعداد فصول 13 فصل
تعداد جلسات 13 جلسه
پشتیبانی استاد و منتور
تاریخ عرضه ثبت نام امکان پذیر است
تعداد بازدید 3558 نفر
درباره استاد
پیش نیاز دوره

مبانی عکاسی

دوره مبانی تصویربرداری سرفصل های دوره

سرفصل های دوره

دوره مبانی تصویربرداری