دوره صداگذاری فیلم

تو این دوره علاوه بر معرفی بخشی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین پلاگین‌های صداگذاری، یک صحنه رو صداگذاری کردیم و در آخر هم سه تا فیلم رو از لحاظ صداگذاری بررسی کردیم.

تیزر دوره

اطلاعات دوره اطلاعات کلی

اطلاعات دوره

یه پروژه رو تدوین کردی میخوای صداشو درست کنی اما نمیدونی چیکارا میشه کرد؟ یه کارگردانیو میخوای از قابلیت نرم افزارهای صدا بدونی؟
شده تا حالا صدایی رو ریکورد کرده باشی اما از کیفیتش راضی نباشی اما به هر دلیلی نشه دوباره اون صدا رو ضبط کرد؟ مثلا نویز داشته باشه یا انگار صدا رو تو حموم گرفتن؟

این دوره راست کار خودته. چرا اینو میگم؟
چون تو این دوره علاوه بر اینکه کار با پلاگین های مهم صدا آشنا میشی، کارهایی که یه صداگذار باید انجام بده رو یاد میگیری، اونم به صورت عملی روی یه پروژه.
چون تو این دوره فقط معرفی پلاگین نیست، کاربردی ترین پلاگین ها تو این دوره معرفی میشه. البته که این دوره یه دوره آموزش نرم افزار نیست و هدفش زیبایی شناسی صداست.
اگه از اون افرادی هستی که یه دوره رو نیمه کاره رها میکنی چون مطالب آموزشی خشک و بیروحن باید بگم که تواین دوره از این خبرا نیست. این دوره یه جوری ساخته شده که انگاری داری یه فیلم ماجرایی-موزیکال می‌بینی که البته خود ماجراهاش هم مرور مفاهیم صداگذاریه.

پس این فرصتو از دست نده و همین حالا شروع کن.

مخاطبین دوره

همه صداگذارا، تدوینگرا، کارگردانا و همه کسایی که میخوان صدای خودشونو ادیت کنن این دوره بدردشون میخوره.

پایان دوره

یکی از مهمترین چیزایی که هنرجوها با انجام دادن تمرینای هر قسمت به دست میارن، عمیق شدن در موضوع و جا افتادن مطلبه.  البته که رسیدن به مهارت چیزی نیست که با گذروندن یه دوره خشک و خالی بدست بیاد و نیاز به تمرین و تلاش داره که این دوره این خاصیت اضافه رو هم داره و علاوه بر اون می تونی از نظرات استاد دوره هم استفاده کنی و اگه سوالی برات پیش اومد ازش راهنمایی بگیری.

مدرک معتبر دو زبانه دانشگاه تهران

اگر جزو هنرجوهایی باشی که تمام تمرین‌ها رو با موفقیت انجام بدی یه گواهی کسب مهارت معتبر دو زبانه از پژوهشکده‌ی دانشگاه تهران می‌گیری، کسب این مدرک می‌تونه یه ویژگی و امتیاز خاص و ویژه برای رزومه‌ی کتبی شما باشه تا به کارفرماهای مختلف ارائه بدی و به همین دلیل اصلا قرار نیست کسب این مدرک کار آسونی باشه و اگر علاقه‌مند به داشتنش باشی باید وقت و تلاش زیادی براش صرف کنی.


بیشتر  
کمتر  
اطلاعات دوره
سطح پیشرفته
تعداد فصول 0 فصل
تعداد جلسات 0 جلسه
پشتیبانی استاد و منتور
تاریخ عرضه 06 مهر 1402
تعداد بازدید 250 نفر
درباره استاد
پیش نیاز دوره

یکی از دوره های آموزش نرم افزارهای صدا مثل آدیشن یا کیوبیس