تصویربرداری فیلم مستند مقدماتی (استودیو کلاس)

اگه بعد از یه فیلمبرداری ساده با تشویق‌های دوستانتون روبرو شدی و حس کردی به هر دلیلی یه استعداد ذاتی در ثبت تصویر داری و بدون رفتن به آموزشگاه فیلمبرداری ، باز هم قاب‌بندی‌های خوبی میکنی یا حتی به شغل فیلمبرداری علاقه‌ داری ، تو این مجموعه آموزشی استدیو کلاس با عنوان فیلمبرداری مقدماتی با ما همراه باشی تا از رازهای یه فیلمبرداری درست و اصولی پرده برداری.

در این دوره چه خبر است؟

اطلاعات دوره اطلاعات کلی

اطلاعات دوره

همه ما تجربه فیلمبرداری با موبایل رو داریم . بعضی وقتها برای ثبت تصویر بهتر و به رخ کشیدن قدرت عکاسی و فیلمبرداری خودمون دست به کارهای خطرناکی می‌زنیم. مثلا از روی لبه دیوار سعی می‌کنیم حرکات یه گربه رو ثبت کنیم! البته که بسیاری از ما معقول‌تر رفتار می‌کنیم و به گرفتن یه فیلم ساده از مهمونی تولد دوستانمون اکتفا می‌کنیم. اما تا حالا به این موضوع فکر کردی که فیلمبرداری درست و اصولی دارای چه ویژگی هاییه و برای رسیدن به این ویژگی ها چه ابزاری رو نیاز داریم؟ یا اصلا تا چه اندازه نسبت به انواع دوربین‌های فیلمبرداری و اجزای تشکیل دهنده اون اطلاعات داری؟ چقدر لنز ها رو می شناسی و از کاربرد اون ها مطلع ای؟ اگر جواب این سوالها برات مهمه و میخوای دانش خودت رو نسبت به فیلمبرداری افزایش بدی با ما همراه باش.

پس این فرصتو از دست نده و همین حالا شروع کن.

مخاطبین دوره

این دوره برای تمام علاقه مندان به یادگیری مستندسازی مناسبه. 

پایان دوره


مدرک معتبر دو زبانه دانشگاه تهران


اگر جزو هنرجوهایی باشی که با دقت تمامی جلسات رو مشاهده کنی و بتونی از هر جلسه یه خلاصه کامل بنویسی و این خلاصه ها رو در قالب پروژه پایانی ارائه بدی، یه گواهی کسب مهارت معتبر دو زبانه از پژوهشکده ی دانشگاه تهران می گیری.

برای ارتباط با پشتیبانی میتونی داخل سایت تیکت بدی. اما در صورت نیاز علاوه بر اون روش میشه از  تلفن: 42887109-۰۲۱ در ساعات پاسخ‌گویی: شنبه تا 4شنبه ساعت 10 الی 17 استفاده کنی.
بیشتر  
کمتر  
اطلاعات دوره
سطح مبتدی
تعداد فصول 8 فصل
تعداد جلسات 8 جلسه
تاریخ عرضه 17 مهر 1402
تعداد بازدید 246 نفر
درباره استاد
پیش نیاز دوره

ندارد

تصویربرداری فیلم مستند مقدماتی (استودیو کلاس) سرفصل های دوره

سرفصل های دوره

تصویربرداری فیلم مستند مقدماتی (استودیو کلاس)

آشنایی با انواع لنزهای فیلمبرداری و نحوه بکارگیری اونها
انواع لنزهای فیلمبرداری '00:13
تشریح میزان اهمیت و کارکرد سطح حساس در دوربین فیلمبرداری
سطح حساس دوربین فیلمبرداری '00:14
آشنایی با مفاهیم و کارکردهای وایت بالانس و کلوین در فیلمبرداری
وایت بالانس و کلوین '00:08